Nesnelerin İnterneti çözümleri dijital dönüşüme ayak uydurmanın yollarından biridir

TractusIoT, ulaşımdan enerjiye, telekomdan finansa kadar verinin kritik önem taşıdığı tüm sektörlere hizmet verebilmektedir.

Geliştirilebilen ve uygulama üzerinde çalışabilen TractusIoT çözümü, veri analitiği ve veri yorumlama çözümleri geliştirmek için de ideal bir seçenektir.

Nesnelerin İnterneti (IoT), internet üzerinden diğer cihazlar ve sistemlerle iletişim kurmak ve veri alışverişi yapmak için sensörler, yazılımlar ve diğer teknolojilerle gömülü fiziksel nesnelerden oluşan bir ağdır.

IoT ve Büyük Veri, kuruluşlar için birbirini daha değerli kılan iki çözümdür. IoT cihazları, anlamlı hale getirmek için analiz edilmesi gereken büyük hacimli veriler üretir. Tractus, işletmelerin gerçek zamanlı olarak da Büyük Veri teknikleri yardımıyla bu yığından değer elde etmelerine yardımcı olabilir.

Nesnelerin İnterneti Günümüz Dünyasında

Nesnelerin İnterneti hayatlarımız üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. IoT'den gelen büyük veri akışının miktarı ve çeşitliliği arttıkça ve analitik teknolojiler geliştikçe, IoT'nin hayatımıza etkisi artmaktadır.

01

Gelecekteki Eğilimleri Tahmin Etmek

02

Üretkenlik

03

Müşteri Davranışı

04

Emniyet ve Güvenlik