Sektörler | Tractus

Kapsamlı sektör bilgimiz, işin özelliklerini anlamamıza ve belirli bir alan için uyarlanmış uygulamalar geliştirmemize olanak tanır. Misyonumuz, işletmeleri tüketici beklentilerinin ötesine çıkarmak ve pazar liderliğine ulaşma konusunda yardımcı olmaktır.

BANKACILIK & FİNANS

Şirketler, yenilikçi ve uyarlanmış finansal yazılım geliştirme için Tractus ile ortaklık kuruyor.

BANKACILIK & FİNANS

Sizi bir adım öne taşıyacak müşteri odaklı veri çözümleri edinin.

DAHA FAZLA BİLGİ

SİGORTACILIK

Sigorta deneyimini yeni teknolojilerle yenileyerek ve dönüştürerek iyileştirin.

SİGORTACILIK

Tractus’un sunduğu yapay zeka çözümleri ile tüketici taleplerini tahmin edebilir, müşteri hizmetlerini iyileştirebilir ve yeni fırsatlara ulaşabilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ

TELEKOMÜNİKASYON

Telekom şirketlerinin ellerinde hali hazırda katlanarak artan devasa veriler bulunmaktadır.

TELEKOMÜNİKASYON

TractusAI, telekom şirketleri tarafından onlara büyük faydalar sağlamak ve birçok çözüm üretecek ürünleri üretmek için kullanılabilir.

DAHA FAZLA BİLGİ

SAĞLIK HİZMETLERİ

Kimlik doğrulama, daha kapsamlı ve güvenli bir sağlık hizmeti deneyimi oluşturmaya yardımcı olur.

SAĞLIK HİZMETLERİ

Yaratıcı uygulamalar ve araçlar aracılığıyla hedef kitlenizin sağlık ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olabilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ

EĞİTİM

Tractus uçtan uca çözümleri sayesinde eğitim sektöründe önemli atılımlar gerçekleştirmektedir.

EĞİTİM

Tractus biyometrik tabanlı kimlik doğrulama çözümü, eğitim kurumlarına fayda sağlar.

DAHA FAZLA BİLGİ

KRİPTO PARA

Ülkeler kripto için katı kurallar uyguladığından, kimlik doğrulama platformları bu sorunu çözmektedir.

KRİPTO PARA

Başarılı bir çevrimiçi token satışı veya bağış toplama etkinliği, sağlam kimlik doğrulamasından ödün vermeyen hızlı doğrulama yanıt süresine sahip otomatik bir sistem gerektirir.

DAHA FAZLA BİLGİ

Bankacılık ve Finans

Tractus Büyük Veri ve Yapay Zeka ile Riskleri Tahmin Edin

Tüketicilerinize varlık yönetimi ve diğer finansal sorunlarına yardımcı olmak için çözümlerimizden yararlanın. Finansal risklerinizi öngörmek için, size özel finans geliştirme hizmetlerimizde Büyük Veri ve Yapay Zekadan yararlanıyoruz. Müşterilerinizin ne istediğini ve neye ihtiyaç duyduğunu öğrenmek amacıyla verileri toplayan, analiz eden ve değerlendiren ürünlerimizi keşfedin.

Sigortacılık

Tüketici İhtiyaçlarını Tahmin Edin. Güvenliği Artırın.

Sigorta şirketlerinin poliçe sahipleri ile etkileşimleri ve sundukları hizmetler, teknolojik gelişmelerin bir sonucu olarak değişim göstermektedir. Sigorta hizmetlerinin harcamalarını ve kalitesini artırmak, aynı zamanda işlemleri otomatikleştirmek için Tractus çözümlerinden yararlanın.

Telekomünikasyon

Tractus Çözümleri Telekom Sektörüne Sayısız Şekilde Fayda Sağlar

Zamanlama, kalite, konum, kullanıcı trafiği, bakım kaydı gibi bilgiler, düzeltme veya beklenen hizmetleri alamazlarsa şirketlerin gözden kaçırabilecekleri bir alan olabilir. Bu önlemler doğru bir şekilde uygulanırsa, yatırım yaptıkları kaynakları optimum şekilde kullandıklarından şirketler için büyük bir gelir güvenliği olabilir. Tractus, bilgisayarlı görü ve görüntü işlemeyi kullanarak oluşturduğu çözümler sayesinde, telekomünikasyon şirketlerine büyük faydalar sağlar.

Sağlık

Teknolojik Yenilikler Sağlık Hizmetinin Geleceğini Değiştiriyor

Tractus, sağlık hizmetleri için eksiksiz bir IT çözüm yelpazesi sunar. Günümüzün kritik zorluklarını çözme yaklaşımımız, tıbbi IT çözümlerini tasarlamak, geliştirmek ve dağıtmak için klinik öngörüleri, ileri teknolojileri ve pratik deneyimi birleştirir.

Eğitim

Veri Çözümleri Eğitim Alanının Temel Bir Parçası

Eğitim sektöründe büyük veri, eğilimleri keşfetmek, araştırma temalarını sınıflandırmak ve sektörün gelecekteki olası yönlendirmelerini sağlamak için kullanılabilir. Tractus çözüm ve ürünleri eğitim sektöründe önemli bir yer bulmaktadır.

Kripto Para

Yasadışı Uygulamalara Karşı Ek Koruma

Tractus, kripto para birimine bir güvenlik katmanı ekleyerek yasa dışı uygulamalardaki eğilimleri veya dolandırıcılıkları göstermeye yardımcı olabilir. Bu çözümlerden şirketler daha sıkı güvenlik yöntemleri uygulayabilir. Kripto para sahiplerinin bilgisayar korsanlığı girişimlerinden daha fazla haberdar olmalarına yardımcı olmak için bir araç olarak hizmet edebilir.